Pragniemy poinformować, że uźywamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów. Jeżeli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim urządzeniu zmień ustawienia swojej przeglądarki internetowej.

KIM JESTEŚMY

Pro Sports Management jest agencją marketingu sportowego oferującą usługi z zakresu zarządzania produktami sportowymi oraz komunikacji kryzysowej w sporcie.

Kreujemy i zarządzamy sportowym wizerunkiem w otoczeniu społecznym, medialnym i administracyjnym, doradzamy w zakresie zarządzania organizacjami i obiektami sportowymi a także kompleksowo obsługujemy wydarzenia sportowe.

SPORT TO NASZA PASJA

Ulubioną dyscypliną zespołu Pro Sports Management jest koszykówka, szczególnie jej uliczna odmiana – 3×3. Jesteśmy jedyną w Polsce agencją marketingu sportowego czynnie związaną z tym nurtem!

Bogate doświadczenie i umiejętności oferujemy klientom pragnącym wykorzystać sport i wydarzenia sportowe jako narzędzie marketingowe, umożliwiające dotarcie do nowych grup docelowych czy sponsorów, do promocji usług i produktów marki oraz pozyskiwanie finansowania na rozwój sportu.

 

NASZA MISJA

Marketing produktów i usług sportowych, marketing przez sport, marketing instytucji sportowych oraz marketing sportu.

Zapraszamy do współpracy!

 

ZAUFALI NAM